HAKKIMIZDA

Hikayemiz

 

Gotakip.net, Instagram kullanıcılarına ihtiyaç duydukları takipçiyi ve beğeniyi en uygun fiyatlarla en yüksek verimli haliyle sağlayan ve haftanın 7 günü 24 saati müşterilerine canlı destek veren Türkiye’deki tek servistir. Yaklaşık yarım milyona yakın Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni hizmet kapasitesiyle hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine ihtiyaç duydukları takipçiyi ve beğeniyi kolaylıkla sağlarken aynı zamanda Türk kullanıcı, Dünya genelinden yabancı kullanıcı, fotoğrafa özel yorum hizmeti, hedef kitle cinsiyet seçeneği ve tamamen gerçek takipçi ve beğeni gibi seçenekler de sunar.

Tarihçemiz

 

Gotakip.net 4 yıllık sektör tecrübesi ile E-Ticaret firmalarından dijital ajanslara, küçük butiklerden büyük yazılım şirketlerine, bireysel kullanıcılardan kurumsal firmalara kadar birçok mutlu müşterisine hizmet vermektedir.

Görevimiz

 

Gotakip.net günümüzün en etkili sosyal medya kanalı Instagram’daki hesaplarınıza takipçi, beğeni ve yorum kazandıran çözümler üzerine çalışan en büyük firma olmak.

Neden Biz?

7/24 Destek

Teknik Ekimiz İle Her Zaman Yardımcı Olmaya Hazırız

Hızlı Kurulum

Sipariş verdikten sonra 30 dk içerisinde takipçi ve beğeniler instagram hesabına tanımlansın.

Şifresiz İşlem

Hiçbir işlem için sizden şifreniz talep edilmez.

En İyisini ve Hızlısını Sunuyoruz

Gotakip.net, Instagram kullanıcılarına ihtiyaç duydukları takipçiyi ve beğeniyi en uygun fiyatlarla en yüksek verimli haliyle sağlayan ve haftanın 7 günü 24 saati müşterilerine canlı destek veren Türkiye’deki tek servistir.

Bizi Seçmeniz İçin Bazı Nedenler

Her Zaman Aktifiz

7/24 servisimiz ile müşterilere günün her dakikası hizmet veriyoruz.

Öncelik Her Zaman Müşterinin

Müşterilerimiz herhangi bir sorun ile karşılaştığı zaman destek vermeye hazırız.

Alanında En Çok Sayıya Ulaşan Firmayız

Ürün ve içerik olarak 500.000 takipçi sayısıyla en çok takipçiye sahip rakipsiz firmayız.